DERMA PEEL - URBAN WHITE

DERMA PEEL - URBAN WHITE

DOPRODEJ
Renovace pokožky, hluboký, vyrovnávací peeling a bělící řada

Ošetření kombinuje 5 metod, které nejsou agresivní, ale dostanou se do hlubších vrstev pokožky. V pokožce je 15 – 20 vrstev odumřelých buněk , které stoupají vzhůru k rohové vrstvě a tam se odlupují. Místo nich se ve spodních vrstvách kůže vytváří nové buňky (z kmenových mateřských buněk). Vrstvy mrtvých buněk udržují vodu uvnitř pokožky, brání přístupu bakterií, chrání před citlivostí a před poškozením chemikáliemi, se kterými může kůže přijít do styku. Věkem se tento proces výměny buněk zpomaluje a proto mu pomáháme exfoliací.

DERMA PEEL – je systém vyvinutý k obnovení vzgledu obličeje a dosažení jemnější, jednotnější a prosvětlenější pleti. Je indikován k ošetření mimických vrásek, jizev a stopách po akné.

Peelingová řada DERMA PEEL je doplněna bělící řadou URBAN WHITE pro okamžité zesvětlení pokožky.

URBAN WHITE – tato produktová řada patří k nové generaci bělících ošetření pokožky působící přímo na střed buňky produkující zabarvení. Jedná se o novou strategii, která má prostřednictvím inhibice klíčového genu či genů za výsledek depigmentaci jak skvrn způsobených sluncem a věkem (indukovaná nebo fakultativní pigmentace), tak sjednocení přírodního tónu pleti (genetická nebo konstitutivní pigmentace) a výsledek je stálý.

Obě tyto nové řady pracují s pokožkou již na genetické bázi a proto jsou účinky okamžité a nevratné.

Sada DERMAPEEL obsahuje: Ex foliační gel s diamantesm, zklidńující sprej, exfoliační faktor fáze I a fáze II, neutralizační o svěžující masku.

PDF ke stažení

Ošetření
DERMA PEEL - URBAN WHITE ošetření

Přípravky pro domácí péči
DERMA PEEL - URBAN WHITE Přípravky pro domácí péči

Technická karta
PDF pro přihlášené

Technická prezentace
PDF pro přihlášené

E-shop SKEYNDORKurzy SKEYNDOR

Přihlášení